! ! ! BIKE CHRLICE ! ! !

Six is the God´s number

Plužina není nainstalována.

RedBull Elevation

Dirt Jumping

BMX Dirt Jumps New Zealand

Inertia BMX Bike

Stowe mtb freeride

Flash Player

AKTUALITY

Co se děje,dělo a dít bude

 
Po delší odmlce jsou na světě nějaké nové zprávy z Chrlic... celý článek >>>  

 

 
Nové foto>>> Z placu,z pařby
 
MiniVideo>>> Stračena přeskakuje Pavla
 
Rondo 08 -TVcom - freestyle games
 
Rondo 08 amatér - naše video
 
FreeStyle contest 07 Ivančice - video z min roku na stream.cz
 
 
Po delší odmlce,která byla způsobena více než jedním faktorem přináším novinky o našem počínání na dirtech v Chrlicích.

 

 Dělo se:

 
Jednou z věčích událostí,byly freestyle games v Rondu. Říkat o tom že to bylo super asi nemá cenu.Ale bylo to super.Několik freestylových disciplín na jednom place přímo před očima,pivko za rohem a plno známých kolem.Škoda jen,že je to tam přeci jen malý hlavně pro Petra Kuchaře a jeho ojedinělej backflip,kdy škrtá o strop.
 
Natočily jsme nějaký pochmurný video s pár skokama bmx a mtb.Stáhnou si ho můžete třeba tady. Lepší ale bude když se podíváte na origoš na TVcom tady. A nafotily ještě horší fotky here.
 
Týden na to byly narozky 6-ti od lidí od nás n zahradě u Hambů.I na jejich zahradě jsou nějaký překážky viz > .Dotazy typu co dělal ten borec(Niva) na plechu (i na plech) v ohništi se lehce zodpoví-chtěly sme ho upálit.No po dvou denní pařbě není divu.
 

 

  Děje se: No nic moc sme tomu za posledních 14 dní nedali.Všichni mají povinnosti,starosti atd.Samý kecy :)  Jediný co snad stojí za zmíňku je sobota 17.5. z ketré jsou nějaký fotky v galerii. Upravily sme zlehka rozjezd a jump.Hned druhej den samozřejmě začlo hafo pršet a prší až do teď,takže to asi stejně spadlo.Večer pak zase nějaká pařba tentokrát u Billa.V klidu a poklidu sme si pili pivko,kuba libre a užívali si pohodičky bez ženských(doufám že mě za tohle nezdrbou :)). Zase se to nějak protáhlo.

 
Hlavní co se však děje jsou přípravy na freestyle contest ve Vanglu. Ne že by sme se připravovali jako závodníci.Spíš jako dobří fandové.Nějaká ukázka z minulýho roku,kdy to stálo za to >>> O-O <<< Určitě se zde objeví více o této akci.
 

 

 Bude se dít: Ohledně dirtů čekáme hlavně na bagr resp nakladač,který si objednal(koupil) Zajíc na obživu (svou).Plán je takovej,že hned jak mu ho dovezou,zneužijeme ho aby naložil hlínu co máme tak nějak schovanou v Tuřanech u kluků z FoxCreew. A určitě se najde i jiná práce...      Další budoucnost je jinak celkem jasná.Šlapat do toho víc a víc.Chceme už konečně dodělat ten bazének(nebo jk to mám nazvat),doupravit dirtíky a hlavně jezdit.

 

 

 
No nic už mě nějak nenapadá takže se mějte pěkně a v sobotu 24.5. papa ve Vanglu.

 

  P.S. Tyto stránky jsou věnovaný bmx a mtb a ne chlastu jak by si někdo mohl myslet.Ale co máme dělat v noci,když nemáme baterky na kola....

 

 

 

 
 
 
Žádné komentáře
 
STRÁNKY JSOU V PROVOZU OD 26.03.2008