! ! ! BIKE CHRLICE ! ! !

Six is the God´s number

Plužina není nainstalována.

RedBull Elevation

Dirt Jumping

BMX Dirt Jumps New Zealand

Inertia BMX Bike

Stowe mtb freeride

Flash Player

AKTUALITY

ROCKOVÉ CHRLENÍ

...obecenstvo čítalo 200 lidí,pivo teklo proudem,těšíme se na další ročník... celý článek>>>> 

foto v galerce >>>

Jako první vystoupila nu-metalová kapela BROKEN SIGHT .Po asi 40 min. je vystřídalo rock‘n‘ rolové trio OLD SHATTER BAND, které zahrálo několik pecek od kapel Motorhead, AC/DC, Metallica apod. Jako třetí v pořadí vystoupila známá crossoverová partička NONSENSE, která svým výkonem strhla většinu publika.Snesla se tma a to už na podium nastoupila rocková sestava WE KNOW v čele s velice energickou a sympatickou frontmankou.Jejich vynikající vystoupení bylo ještě okořeněno bubenickým sólem, které mělo velký ohlas.Jako poslední vystoupila folk-rock-metalová kapela SOUL SLAVERS.Kapela měla takový úspěch, že si obecenstvo na závěr vynutilo dva přídavky.

 

 
Dne 9.8.2008 se v Brně - Chrlicích, v areálu fotbalového hřiště uskutečnil I.ročník rockového open air minifestivalu s názvem ,,ROCKOVÉ CHRLENÍ“ .Celá akce probíhala za příjemného počasí a kupodivu v poklidné atmosféře.

 

Zdá se,že akce se vydařila a pevně věříme,že se příští rok (8.8.09 zatim neofic) sejdeme znovu minimálně ve dvakrát větším počtu.

biku a metalu zdar

 

 

 

 
Poslední komentáře
18.05.2012 14:41:42: www.ellis.cz Lubrikační gely
20.04.2012 11:29:15: česká spořitelna penzijní fond
 
STRÁNKY JSOU V PROVOZU OD 26.03.2008